Kodulehe teavitus

Hea kodulehe külastaja!
Anname teile teada, et seoses turu laiendamisega
vahetame oma ärilist nime ja uuendame brändi visuaalsetkuvandit.
Teid suunatakse hetke pärast edasi meie uuele kodulehele, kus
saate tutvuda Novateriga.

Meie lihtsustame teie äri!

Heade soovidega
Novateri meeskond

Kui suunamist ei toimu palume klikkida www.novater.com

süsteemi integreerimine

Pakume süsteemide integratsiooni teenust, et ühendada ettevõtte erinevaid IT-süsteeme ja rakendusi nii, et need töötaksid sidusalt, koordineeritult ja ühtselt. Integratsiooni tulemusena saavutatakse suurenenud töövoo tõhusus, langetatakse ettevõtte tegevuskulusid ning parendatakse töötajate rahulolu. Süsteemiintegratsioone saab teha äriprotsesside juhtimise, arvutivõrkude loomise, ettevõtte rakenduste integreerimise ja / või käsitsi programmeerimise kaudu.

Näiteid integreerimise eelistes:

Müügi suurendamine
Integreeritud süsteemid mõjutavad suuresti teie kogukäivet, eriti müügi valdkonnas. Kõigi osakondade andmeühenduse parandamine on suurepärane viis tulemuste tõstmiseks kahel põhjusel:

  • Teie kliendid – veebipoe lahendusi integreerides on Teil võimalik näha kas kõik, mida Teie kliendid otsivad, on ostmiseks saadaval ja kui kiiresti nad toote kätte saavad. Ebatäpsed andmed võivad tekitada Teie ettevõttes kaose – millal missuguseid tooteid poodi juurde tellida, kui suur on reaalne nõudlus ja nii edasi. Süsteemide integreerimine muudab ostuprotsessi sujuvaks ja lihtsaks ning võimaldab isegi eritellimustoodete reaalse hinna arvutamist online’s.
  • Teie töötajad – klienditeenindus on üks olulisemaid tegureid ettevõtte müügiahelas. Klienditeeninduse kvaliteet võib saada ettevõtte edus määravaks faktoriks. Regulaarne andmevoog võimaldab Teie töötajatel viivitamatult pöörduda kõigi päringute poole ja rahuldada klientide vajadusi. Klienditeenindus on tõhus, kuna Teie meeskonnal on pidev juurdepääs kogu teabele, näiteks tarne ajad ja erinevad hinnad.

Lihtsus
Integreeritud infrastruktuuri kaudu kaotame erinevate äriprotsesside (mis on tihti manuaalsed) ja rakenduste keerukuse ning selle asemel loome lihtsasti kasutatava ühtse keskkonna.

Kulude kokkuhoid
Kui otsustate hallata kõiki oma andmeid ja rakendusi ühelt platvormilt (näiteks ERPist), vähenevad Teie kulud oluliselt.

Turvalisus
Ühtne süsteem tähendab seda, et ettevõte ei pea erinevaid süsteeme eraldi turvama. Ühtne süsteem vähendab pikaajalisi andmete kaitsmisest tulenevaid riske.

Nähtavus reaalajas
Integreeritud arhitektuur võimaldab ettevõttel teha paremaid ja haritumaid äriotsuseid, kuna tal on reaalajas juurdepääs oma andmetele.

Efektiivsuse tõstmine
Töötajad saavad integreeritud ja moderniseeritud keskkonna abil muutuda efektiivsemaks ja produktiivsemaks. Läbi ettevõtte ökosüsteemi automatiseerimise on võimalik andmete käsitsi sisestamisele kuluv aeg suunata produktiivsematele ülesannetele.

Töötajate rahulolu tõstmine
Korduvate manuaalsete ja monotoonsete andmesisestamistööde tegemiseks, kus vigu ei tolereerita, on raske leida kõrge taluvusega inimesi. Integreeritud süsteem võimaldab automatiseerida seda tüüpi monotoonseid töid – töötajate rahulolu tõuseb ning Teie säästate pikas perspektiivis ettevõtte ressursse.

TM TECHNOLOGIES © 2021